Копайло Світлана Іванівна

Професійне кредо: «Бібліотекар – це провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до читацького серця».

                                                           Ф. Яковлєв

Життєве кредо: «Не зупиняйся на досягнутому, завжди рухайся вперед, адже навіть невеличка перемога – це впевнений шлях до успіху».

Гімназія – це заклад, який навчає і виховує дітей за допомогою книги, і тому дуже важливо, щоб в ньому головним кабінетом була бібліотека, оскільки в ній зосереджені учбово-виховні, методичні та інформаційні напрями роботи.

Структура нашої бібліотеки: абонемент; книгосховище для збереження підручників і читальний зал поєднані з абонементом.

Бібліотека центр інформації, духовного збагачення дітей.

Мета бібліотеки гімназії: надання учням і педагогам допомоги у забезпеченні їхніх інформаційних потреб.

Завдання бібліотеки гімназії: сприяти реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку навчально-виховного процесу; виховання загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги. Виховувати у школярів інформаційну культуру, культуру читання; формувати вміння користуватися бібліотекою. Забезпечувати ріст професійної компетенції педагогічних кадрів. Сприяти самоосвіті учнів та педагогів за допомогою різних форм і методів бібліотечної роботи.

Активність роботи бібліотеки ґрунтується на співпраці із бібліотечним активом, педагогічним колективом та учнями.

Задля популяризації гарного ставлення до книги в бібліотеці проводяться різні цікаві конкурси та акції, створюються книжкові інсталяції: конкурс закладок «Паперові чудеса», акції: «Книга замість квітів», «Українській бібліотеці – українську книгу», «Найкращий подарунок – книга», «Створи казку», «У книжковому морі», «Розумник», «Книжкова лікарня», «Посвята в читачі», книжкові інсталяції: «Бібліобар», «READ», «Осінь в бібліотеці», «Рандеву з книгою біля каміну», «Читай» та багато іншого.